Drzwi zewnętrzne

Wybór drzwi zewnętrznych do Twojego domu może okazać się jedną z najtrudniejszych decyzji. Odpowiednio dobrane drzwi zewnętrzne do domu wpłyną nie tylko na wygląd głównej fasady. Mogą także w znaczący sposób poprawić energooszczędność całego budynku. Będzie to miało wpływ na koszty ogrzewania w okresie zimowym.

Drzwi zewnętrzne chronią Twoje mieszkanie przed nieproszonymi gośćmi. Stanowią zaporę dla gryzoni i pajęczaków, a także owadów. Nie pozwolą również na przedostawanie się pyłków i kurzu, co ma znaczenie dla alergików. Wpływ na wysoką szczelność mają zastosowane na ościeżnicach uszczelki oraz dopasowanie skrzydła do ramy ościeżnicy.

Drzwi wejściowe pełnią także rolę zapory akustycznej. Ma to duże znaczenie zwłaszcza w budownictwie wielorodzinnym. Jeśli wybierasz drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku, musisz zwrócić uwagę na tą cechę.

Oferujemy Państwu drzwi zewnętrzlne wyprodukowane z prawdziwego naturalnego drewna, które podnoszą standard mieszkania, tóre doskonale wtopią się w aranżację Twojej posesji. Ten naturalny budulec jest najchętniej stosowanym materiałem do drzwi frontowych.

Przykładowe realizacje drzwi zewnętrznych

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress