Drzwi z montażem Warszawa - Praga Południe

Przedstawiamy wyjątkowe drzwi wewnętrzne wykonane z najwyższej jakości drewna pochodzącego z polskich lasów. Drzwi wykonane są z litego drewna o naturalnej strukturze. Wyjątkowo wytrzymałe, z powodzeniem wytrzymają próbę czasu służąc niezawodnie przez długie lata.

Drzwi zostały solidnie wykonane, osadzone na trzech stalowych zawiasach, które zapewniają stabilność. Nasze drzwi dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych przez co wpasowują się w każde pomieszczenie. Nadają się do każdego rodzaju pokoju: dziennego, sypialni, salonu oraz pokoju dziecięcego. Sprawdzą się także jako drzwi wejściowe do kuchni lub łazienki a nawet garderoby czy spiżarni.

Drzwi wewnętrzne są w trzech wariantach: z zawiasami krytymi, widocznymi oraz jako drzwi rewersowe. Drzwi wyposażone zostały w nowoczesny zamek magnetyczny.

W naszej ofercie znajdują się także antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Wykonane z prawdziwego, naturalnego drewna, dodatkowo wzmocnione. Skutecznie chronią mieszkanie lub dom przed włamywaczami lub nieproszonymi gośćmi. Ich design poprawi wygląd fasady Twojego domu, a wysoka odporność gwarantuje bezawaryjną pracę przez wiele długich lat.

Nasze drzwi antywłamaniowe muszą być montowane przez fachowców dlatego polecamy naszą usługę montażu drzwi zewnętrznych. Tylko poprawnie wmontowane drzwi są gwarancją bezpieczeństwa i właściwego funkcjonowania przez długi okres.

Drzwi, które oferujemy stanowią także bardzo dobrą zaporę akustyczną przeciw licznym hałasom dobiegającym z klatki schodowej lub ruchliwej ulicy.

Warto dodać, że nasze drzwi wytwarzane są z naturalnego drewna – kupując je, przyczyniasz się do poprawy środowiska w naszym kraju.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych drzwiach? Szukasz pełnej oferty?
Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta:

 Drzwi wewnętrzne wyprodukowane przez nas posiadają zamek magnetyczny

Nasze drzwi występują w wariancie:

– drzwi bez przylgi (zawias kryty)
– drzwi z przylgą (zawias widoczny)
– drzwi rewersowe

Nasze przykładowe realizacje drzwi wewnętrznych i zewnętrznych Warszawa Praga Południe

Naszą stronę można znaleźć w Google po wpisaniu:

drzwi z montażem warszawa Praga Południe, drzwi zewnętrzne warszawa Praga Południe, drzwi warszawa Praga Południe, drzwi wewnętrzne warszawa Praga Południe, drzwi wejściowe warszawa Praga Południe, drzwi do mieszkania Praga Południe, drzwi do domu z montażem warszawa Praga Południe, drzwi antywłamaniowe z montażem Praga Południe, drzwi antywłamaniowe Praga Południe, drzwi do pokoju z montażem Praga Południe