Drzwi z montażem Warszawa - Ochota

Szukasz solidnie wykonanych, klasycznych a zarazem nowoczesnych drewnianych drzwi? Zapoznaj się z naszą ofertą na drzwi drewniane wykonane z litego drewna pochodzącego z polskich lasów. Drzwi przywracają klasykę – ponadczasowy wygląd prawdziwego, naturalnego drewna, które jest zawsze piękne i pasuje do każdego rodzaju pomieszczenia: pokoju dziennego, salonu, pokoju dziecięcego, kuchni, łazienki, garderoby a nawet piwnicy.

Nasze drzwi są solidnie wykonane – ciężkie, osadzone na trzech stalowych zawiasach, które gwarantują stabilność.

Drzwi wewnętrzne oferujemy w aż trzech różnych wariantach: bez przylgi (zawias kryty), z przylgą (zawias widoczny) oraz jako drzwi rewersowe. Do każdych drzwi istnieje możliwość montażu nowoczesnego zamka magnetycznego.

Jeśli oczekujesz wysokiego poziomu bezpieczeństwa i jednocześnie szanujesz ekologię – wybierz drzwi prosto z Beskid! Specjalnie z myślą o najbardziej wymagających klientach stworzyliśmy drzwi, które spełniają wszystkie wymagania: mają podwyższoną odporność na włamanie, ich design jest ponadczasowy i nigdy nie minie, do tego świetnie sprawdzają się jako bariera akustyczna przed hałaśliwymi sąsiadami lub ulicą.

Drzwi oferujemy w różnych wariantach kolorystycznych i z różnymi elementami ozdobnymi.

Bardzo istotną kwestią jest poprawny montaż drzwi. Szczególną uwagę należy zwrócić drzwiom zewnętrznym, które powinny być montowane zgodnie z wytycznymi producenta. Tylko wtedy mogą zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa i poziom akustyczny.

Nasze drzwi zewnętrzne jak i wewnętrzne produkujemy z polskiego drewna – kupując je decydujesz się wesprzeć ekologię.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych drzwiach? Szukasz pełnej oferty?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta:

Nasze przykładowe realizacje drzwi wewnętrznych i zewnętrznych Warszawa Ochota

Naszą stronę można znaleźć w Google po wpisaniu:

drzwi z montażem warszawa Ochota, drzwi zewnętrzne warszawa Ochota, drzwi warszawa Ochota, drzwi wewnętrzne warszawa Ochota, drzwi wejściowe warszawa Ochota, drzwi do mieszkania Ochota, drzwi do domu z montażem warszawa Ochota, drzwi antywłamaniowe z montażem Ochota, drzwi antywłamaniowe Ochota, drzwi do pokoju z montażem Ochota