Drzwi z montażem Warszawa - Mokotów

Drzwibeskidy to wytrzymałe drzwi wykonane z naturalnego drewna, które zachwycają wykonaniem – dbałością o szczegóły. Nasze drzwi wykonaliśmy z prawdziwego drewna pochodzącego z polskich lasów.

Drzwi są ciężkie i osadzone na trzech zawiasach przez co są solidne i wytrzymałe na wieloletnie, intensywne użytkowanie. Drewniane drzwi wewnętrzne sprawdzą się w każdym pomieszczeniu – w pokoju, kuchni, łazience, garderobie. Pasują także idealnie do biura ze względu na ponadczasowy klimat i elegancję, które tworzą.

Drzwi wewnętrzne projektujemy w trzech wariantach – z zawiasami krytymi, widocznymi, a także jako drzwi rewersowe. W drzwiach wmontowany jest nowoczesny zamek magnetyczny.

Nasze drzwi zewnętrzne są wytrzymałe na warunki atmosferyczne – można je montować zarówno w domkach jednorodzinnych, jak i zabudowach wielorodzinnych typu blok, gdzie wymagana jest odpowiedni poziom akustyczny. Wmontowane w drzwiach uszczelki i lite drewno doskonale zabezpieczają Twoją prywatność i oddzielają hałasy z zewnątrz. Dodatkowo, drzwi mają podwyższoną odporność na włamanie przez co skutecznie zniechęcają intruzów przed próbami wtargnięcia do Twojego domu lub mieszkania.

Polecamy montaż wykonany przez naszą ekipę fachowców – kupując drzwi wewnętrzne lub zewnętrzne montaż jest w cenie promocyjnej. Poprawne zamontowanie drzwi jest niezbędne w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa mieszkania lub domu.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych drzwiach? Szukasz pełnej oferty?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta:

Nasze przykładowe realizacje drzwi wewnętrznych i zewnętrznych Warszawa Mokotów

Naszą stronę można znaleźć w Google po wpisaniu:

drzwi z montażem warszawa Mokotów, drzwi zewnętrzne warszawa Mokotów, drzwi warszawa Mokotów, drzwi wewnętrzne warszawa Mokotów, drzwi wejściowe warszawa Mokotów, drzwi do mieszkania Mokotów, drzwi do domu z montażem warszawa Mokotów, drzwi antywłamaniowe z montażem Mokotów, drzwi antywłamaniowe Mokotów, drzwi do pokoju z montażem Mokotów